Personal Shopping Assistant
Ontdek nu onze nieuwe service: Personal Shopping Assistant! Het kiezen van de juiste sieraadonderdelen kan soms een uitdaging zijn. Met zoveel prachtige materialen en onderdelen in ons uitgebreide assortiment begrijpen we dat het lastig kan zijn om de perfecte combinaties te vinden. Daarom introduceren we een exclusieve service, uniek in Nederland: de Personal Shopping Assistant!
Persoonlijk advies voor het uitzoeken van sieraadonderdelen
Onze deskundige collega en ervaren sieraadontwerpster Liesbeth staat klaar om jou één-op-één te begeleiden bij het uitzoeken van sieraadonderdelen. Of je nu specifieke onderdelen zoekt, verschillende combinaties wilt uitproberen of deskundig advies nodig hebt – Liesbeth helpt je graag met haar expertise en creatieve inzichten.
Liever alleen live kralen inkopen? Ook dat is mogelijk! Onze kralenkamer is op verschillende dagen beschikbaar om live kralen te komen shoppen. Hier zijn geen kosten aan verbonden; we vragen je wel om hiervoor een afspraak te maken.
Let op: Wil je kralen komen inkopen, maar heb je toch vragen of meer uitleg nodig over bepaalde sieraadonderdelen en technieken? >> Boek dan een workshop of een afspraak met onze Personal Shopping Assistant in. Op deze manier kunnen we iedereen voldoende persoonlijk aandacht geven en uitgebreid al je vragen beantwoorden.
Beschikbare data Personal Shopping Assistant
Op dit moment hebben we de volgende data gepland voor een sessie met onze Personal Shopping Assistant:
> Dinsdag 25 maart: Live kralen inkoop - Nog 1 plek vrij (gratis)
> Donderdag 17 april Workshop of Personal shopping Assistent
> Dinsdag 22 april (VOL) Ochtend nog 2 plekken vrij kralen inkoop (gratis)
> Dinsdag 29 april (VOL) Ochtend nog 2 plekken vrij kralen inkoop (gratis)
> Dinsdag 6 mei Workshop of Personal shopping Assistent
> Zaterdag 10 mei: Live kralen inkoop (gratis)
> Dinsdag 13 mei Workshop of Personal Assistent
> Dinsdag 20 mei (VOL) Ochtend nog 2 plekken vrij kralen inkoop (gratis)
Neem even contact met ons op via mail voor de tijden en mogelijkheden. (Houd deze pagina in de gaten voor nieuwe data!)
Zit er geen passende datum voor je bij? Neem even contact met ons op. We kijken graag met je mee naar de mogelijkheden.
Prijs van de Personal Shopping sessie: € 50 per persoon
Aanmelden voor een Personal Shopping sessie
Aanmelden voor een Personal Shopping sessie (specifiek voor het uitzoeken van sieraadonderdelen) kan door een mail te sturen naar klantenservice@ilonaswebgems.nl of via het onderstaande contactformulier.
Online bestellen voorafgaand aan je bestelling
Uiteraard kun je zoals altijd eenvoudig voorafgaand aan je afspraak online shoppen in onze webshop. Twijfel je over een keuze? Geen probleem! Je kunt gerust proefbestellingen plaatsen en artikelen ter plekke retourneren als iets niet helemaal naar wens is. Wordt je liever persoonlijk geholpen bij het uitzoeken van de juiste sieraadonderdelen? Dan is onze Personal Shopping Assistant er speciaal voor jou!
Live kralen shoppen met 10% korting!
Wil jij deze unieke service zelf ervaren? Boek dan nu een afspraak en geniet van professionele begeleiding bij het samenstellen van jouw sieraden. Als extra voordeel kun je op de dag van je afspraak live kralen shoppen met 10% korting in de kralenkamer!
Maak het jezelf gemakkelijk en ervaar hoe prettig het is om persoonlijk advies te krijgen bij het ontwerpen van jouw perfecte sieraad. Boek vandaag nog je afspraak!
Live kralen inkopen
Liever alleen live kralen inkopen? Ook dat is mogelijk! Onze kralenkamer is op verschillende dagen beschikbaar om live kralen te komen shoppen. Hier zijn geen kosten aan verbonden; we vragen je wel om hiervoor een afspraak te maken.
Let op: Wil je kralen komen inkopen, maar heb je toch vragen of meer uitleg nodig over de producten en technieken? >> Boek dan een workshop of een afspraak met onze Personal Shopping Assistant in. Op deze manier kunnen we iedereen voldoende persoonlijk aandacht geven en al je vragen beantwoorden.